Wyjazdy na basen – WAŻNY KOMUNIKAT

Z uwagi na ogromne zainteresowanie nauką pływania i wyjazdami na basen organizowanymi przez CKiB w Zakrzówku, wprowadzamy zapisy jednorazowe i zapisy miesięczne.

Osoby, które są zapisane proszone są o zapoznanie się z regulaminem i oświadczeniem, podpisanie i dostarczenie do Centrum Kultury i Biblioteki w Gminie Zakrzówek do 30 września 2022 r.

Oświadczenia związane z wyjazdem na pływalnię do Janowa Lubelskiego do pobrania

1. Zapisy jednorazowe polegają na zapisywaniu dziecka na basen do czwartku do godz. 15:00 każdego tygodnia. W tym przypadku zapisy przyjmowane są z tygodnia na tydzień. Koszt jednego wyjazdu to 25,00 zł. Osoby, które nie potwierdzą udziału w wyjeździe w danym terminie – nie będą uwzględnione na liście i nie będą mogły uczestniczyć w zorganizowanym wyjeździe.
2. Zapisy miesięczne to gwarancja udziału w wyjazdach cztery razy w miesiącu. W tym przypadku przyjmujemy płatność w wysokości 100,00 zł za miesiąc. Nie ma obowiązku informowania o obecności z tygodnia na tydzień (dziecko ma zarezerwowane miejsce na cały miesiąc). Jest to opcja bezzwrotna. Nieobecność skutkuje brakiem zwrotu płatności, a także nie ma możliwości, aby płatność przeszła na kolejny tydzień. Wyjątkiem jest, jeśli osoba, która będzie nieobecna znajdzie na własną rękę osobę chętną na wyjazd w danym terminie.

Na tę chwilę nie mamy już wolnych miejsc i wstrzymujemy zapisy.

Pierwszy wstępny termin wyjazdu to: 8 października 2022 r. Zbiórka o godzinie 9:30 pod CKiB w Zakrzówku.

Pozostajemy w kontakcie pod numerem telefonu: 81 825 38 49.