Koncert „Dla Ciebie Mamo”

Z radością czekamy na 25 maja, aby wspólnie świętować wigilię Dnia Matki! Serdecznie zapraszamy wszystkie Mamy do CKiB w Zakrzówku! O godzinie 16.30 odbędzie się „Koncert dla Cienie Mamo!”

Dla swoich Mam zaśpiewają :
– młodzi Artyści: Deborah Righetti, Malwina Makuch, Łucja Winiarska, Lena Winiarska, Krzysztof Wieleba, Bianka Mosińska, „Błękitne Korale” przygotowane pod kierunkiem instruktora Pan Marcina Mączkę
– wystąpi Gminna Orkiestra Dęta z Zakrzówka prowadzona przez kapelmistrza Pana Pawła Chodóra
– Zespoły Śpiewacze: Rudniczaki, Sulowiacy, Senior na Czasie z Kraśnika, Czas Seniora z Wilkołaza, „Ach Dziewczyny”, „Och Baby”

Zapraszamy do wspólnego świętowania


25 maja, z okazji Dnia Matki, organizujemy Koncert „Dla Ciebie Mamo”. Swój talent wokalny na scenie zaprezentować będą mogli wszyscy, którzy zechcą w ten sposób obdarować swoje mamy.

Podczas koncertu zostaną wyłonione największe talenty wokalne, ponieważ każdy występ weźmie jednocześnie udział w konkursie z nagrodami.

Zgłoszenia zarówno od osób dorosłych jak i dzieci, indywidualnie oraz w grupach, przyjmujemy do 15 maja. Prosimy dzwonić pod numer 81 825 38 49 lub udać się osobiście do CKiB.

Do pobrania: