Złote Gody 2022

Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale Złote Gody to rocznica niezwykła, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem pół wieku. To właśnie ta piękna okazja była powodem uroczystości, która odbyła się w niedzielę 18 września 2022 r. w Centrum Kultury i Biblioteki w Gminie Zakrzówek.

50-lecie ślubu to wspaniała rocznica. Kochani Jubilaci, Wy najlepiej wiecie, że małżeństwo to nie tylko piękne, podniosłe i radosne chwile, ale też dzielenie z drugą osobą trosk, smutków i nieszczęść. W przysiędze małżeńskiej ślubowaliście, że będziecie ze sobą na dobre i na złe – z tej próby wyszliście zwycięsko. Nagrodą jest szczęście dzieci, uśmiech wnuków i prawnuków oraz radość, którą możecie dziś dzielić z przyjaciółmi. Raz jeszcze życzymy Wam wszystkiego najlepszego – zasłużyliście przez swą miłość, wierność i uczciwość małżeńską.

W tym szczególnym dniu 9 par zostało odznaczonych Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, które przeżyły 50 lat w jednym związku małżeńskim. Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadaje Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej. Ponadto zostały wręczone kwiaty oraz drobny upominek. Uroczyście podzielono tort, przygotowano też słodki poczęstunek, bufet kawowo-herbaciany oraz wzniesiono toast za Jubilatów.

Przez 50 lat wspólnego życia małżeńskiego trwacie ze sobą złączeni jak korzeń z drzewem, z którego gałąź Waszej miłości wyrasta. Takiego trwania i takiej miłości życzymy Wam aż śmierć Was nie rozłączy.

FOTOGALERIA Z UROCZYSTOŚCI DOSTĘPNA NA NASZYM FACEBOOKU

Dziękujemy Zespołowi Ach Dziewczyny i Panu Marcinowi Mączce za przepiękną oprawę muzyczną. Dziękujemy IloveZaksa i Panu Dariusz Wajs za fotorelację.