Zapraszamy na Dzień Matki „Moja mama jest ANIOŁEM – z nią mogę wszystko” – 23.05

Wyjątkowe Święto Dnia Matki w CKiB! 🎉🌸

23 maja w naszym Centrum Kultury i Biblioteki czeka nas niezwykłe świętowanie Dnia Matki! To będzie dzień pełen radości, inspiracji i niezapomnianych przeżyć dla Mam i ich pociech! W tym roku wydarzenie nosi tytuł „Moja mama jest ANIOŁEM – z nią mogę wszystko”, aby podkreślić wyjątkową rolę matki w życiu dziecka, ich silną więź opartą na miłości, wsparciu i bliskości!

Aaaaale! Świętowanie rozpoczynamy nieco wcześniej, bo już 🌸 20 maja o godzinie 17:00 🌸 zapraszamy wszystkie mamy wraz z dziećmi do udziału w malarskim preludium – warsztatach, na których wspólnie z dzieckiem/dziećmi wykonacie obraz dowolną techniką malarską. Efekty prac będzie można podziwiać na wystawie podczas Dnia Matki w CKiB (czwartek, 23 maja).

Sam Dzień Matki postanowiliśmy w tym roku celebrować w nieco inny sposób niż zwykle. Na Mamy i ich dzieci czeka bowiem masa atrakcji! Świętowanie rozpoczniemy w czwartek, 23 maja o godzinie 18:00.

Moja mama jest ANIOŁEM – z nią mogę:

PISAĆ 📚 – spotkanie autorskie z Panią Dorotą Szczepańską, absolwentką liceum w Zakrzówku, poetką, autorką tomiku wierszy „Miłe zwrotki ciotki Dorotki”

ŚPIEWAĆ 🎶 – wspólne śpiewanie z zespołem Ach Dziewczyny

ĆWICZYĆ 🤸‍♀️ – pokazy akrobatyczne oraz wspólne ćwiczenia z Panią Darią Just i jej zespołem Akrobaki

ZROBIĆ PIZZĘ 🍕 – wspólne pieczenie przepysznego włoskiego specjału pod czujnym okiem mistrza – Pana Piotra Kunikowskiego z pizzerii „U Boryny”

TAŃCZYĆ 💃 – wspólny taniec oraz widowiskowe układy taneczne w wykonaniu grupy z Kraśnika

MALOWAĆ 🎨 – wystawa prac przygotowanych na warsztatach malarskich

ZJEŚĆ PIZZĘ 🍴🍕 – a na koniec czeka nas wspólne delektowanie się pizzą 😋💞

To będzie niezapomniany dzień pełen wrażeń, miłości, wspólnych emocji i niepowtarzalnych chwil! Drogie Mamy, czekamy na Was i Wasze pociechy 🤱❤️ A Was, dzieci, zachęcamy – weźcie swoje Mamy i przyjdźcie do CKiB, aby wspólnie świętować tę wyjątkową okazję 💕