Święto Mleka i Miodu – PODSUMOWANIE

Kolejne udane wydarzenie za nami! Wczorajsze Święto Mleka i Miodu to kolejny nasz sukces. Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie. Wydarzenie zgromadziło liczne delegacje KGW z całego powiatu, przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz zaproszonych gości. Miejsce imprezy obfitowało w liczne stoiska, w tym stoisko z darmowymi wydrukami w fotobudce, stoiska z rękodziełem, militariami, atrakcjami dla najmłodszych a także strefę rozrywki dla dzieci i młodzieży. Wydarzeniem towarzyszącym był Piknik z Produktem Polskim, którego punktem kulminacyjnym była BITWA REGIONÓW. Podczas pikniku rozstrzygano I etap konkursu kulinarnego dla KGW. Jest to największy konkurs kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich oraz stowarzyszeń skupiających kobiety z terenów wiejskich Powiatu Kraśnickiego. Do tego przedsięwzięcia zgłosiło się blisko 30 KGW z całego powiatu, chcąc poprzez swoje uczestnictwo zaprezentować potrawy regionalne.

W tym miejscu pragniemy serdecznie pogratulować nowo założonemu KGW z Zakrzówka. KGW zdobyło II miejsce i jedną z głównych nagród – bon o wartości 800,00 zł !!! II miejsce zapewniło Kobietom awans do kolejnego etapu jakim jest etap wojewódzki. Wielkie brawa!

Podczas wydarzenia zostały ogłoszone wyniki dwóch konkursów tj. Konkursu na „Najpiękniejszą przydomową strefę relaksu” oraz konkursu pn. „Produkt regionalny w słoiku”. Jedną z atrakcji była grupa Animatorów, którzy aktywnie prowadzili zabawy ruchowe i integracyjne. Poza gwiazdą wieczoru jaką był zespół Shantel, uczestnicy mogli wysłuchać wielu występów lokalnych zespołów i solowych artystów. Liczymy, że każdy znalazł coś dla siebie podczas tegorocznej edycji.


Relacja z wydarzenia w TVP3 Lublin: CZĘŚĆ 1 | CZĘŚĆ 2 | CZĘŚĆ 3Inne fotorelacje: Archiwum Społeczne Dawny Zakrzówek | Kraśnik24.pl | Strona Gminy Zakrzówek


Na scenie w czasie festynu zostały wręczone pamiątkowe statuetki dla uczestników meczu bokserskiego. Więcej na ten temat w oddzielnym artykule.


Konkurs „Najpiękniejsza przydomowa strefa relaksu”:

Gratulacje dla zwycięzców konkursu organizowanego przez CKiB!

Dziękujemy Pani Agnieszce Makuch i Kwiaciarni Magnolia z Zakrzówka za ufundowanie nagród w konkursie. Zwycięzcy otrzymali kwiaty w donicach, a także bony do wykorzystania w kwiaciarni Magnolia.

Konkurs „Produkt regionalny w słoiku”:

Zgodnie z regulaminem konkursu, na podstawie kart ocen i karty punktacji Komisja Konkursowa przyznała nagrody Kołom Gospodyń Wiejskich!

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim sponsorom i darczyńcom za okazane wsparcie i pomoc podczas organizacji festynu „Święto Mleka i Miodu”. Organizacja Święta w dużej mierze była możliwa dzięki Państwu.

Dziękujemy firmom:
1. Autokarowy Przewóz Osób Auto-Bus Józef Popielarz
2. Salon Kosmetyczny Zaczarowana Hybryda Magdalena Marczuk
3. Marek Mazur, Produkcja Wyrobów Gumowych
4. Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej Oddział w Zakrzówku
5. PICAR Patryk Pidek Okręgowa stacja Kontroli pojazdów
6. Zakrzowiak, Produkcja Betonu Towarowego i Układanie Kostki Brukowej
7. Trześniewska Elżbieta – Apteka
8. Maria Baran Sklep Spożywczo Przemysłowy
9. Ekoland
10. Wod-Bud
11. Spółdzielnia Mleczarska Ryki
12. Agnieszka Pruszkowska, Usługi krawieckie
13. Spółdzielnia „Jutrzenka” z Zakrzówka
14. JK TRANSPORT Jacek Karamon
15. Masarnia od Kuśmierza
16. Mariusz Makuch, Kwiaciarnia Magnolia z Zakrzówka
17. REM-BUD Mariusz Kot

Dziękujemy również Sponsorom Kluczowym:
1. Grupa Azoty Puławy
2. Totalizator Sportowy Lotto
3. Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
4. Fabryka Cukierków „Pszczółka”
5. Krajowa Grupa Spożywcza
6. Zamojskie Zakłady Zbożowe