Mecz Międzywojewódzkiej Ligii Juniorów w Boksie [AKTUALIZACJA]

W dniu 26 czerwca 2022 r. w Hali Sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Zakrzówku odbył się mecz bokserski Wojewódzkiej Ligi Juniorów w Boksie. Rękawice skrzyżowali województwo lubelskie vs. województwo świętokrzyskie. Zwycięzcą meczu zostało województwo lubelskie.

Na ringu swoje umiejętności zaprezentował podopieczny Siłowni z Zakrzówka – Konrad Gołąb trenujący pod okiem trenera Marcina Machula. Serdecznie gratulujemy udanej walki. W programie odbyły się również walki towarzyszące zawodników klubów Sparta Kraśnik i Za Bramą Kraśnik, a także prezentacja zawodników występujących w meczu.

Pamiątkowe statuetki zostały wręczone przez Wójta Gminy Zakrzówek Pana Józefa Potockiego, Marszałka Województwa Lubelskiego Pana Jarosława Stawiarskiego oraz Posła na Sejm RP Pana Kazimierza Chomę na scenie w czasie festynu Święto Mleka i Miodu na Stadionie Sportowym.

Gratulacje dla zwycięzców, brawa dla trenerów!

Fotorelacja na naszym Facebooku.


26 czerwca 2022 r. (w niedzielę) odbędzie się widowiskowy mecz bokserski Międzywojewódzkiej Ligii Juniorów w Boksie na Hali Sportowej w Publicznej Szkole Podstawowej w Zakrzówku. 🥊

Startujemy o godzinie 12:00. W meczu zmierzą się województwo lubelskie vs. województwo świętokrzyskie. 🥊

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych! 😉